0 yorum | Okunma 10104
  • Print

Uluslararası Firmalar Bölgedeki faaliyetlerini geliştirmek için Türkiye'yi üs yapıyor

 

 

 

Uluslararası Firmalar Bölgedeki faaliyetlerini geliştirmek için  Türkiye'yi üs yapıyor

Arex International BV


BENZER İÇERİK

    Benzer yazi yok.

Amerika merkezli Arex International Inc firması, Türkiye deki ofisini büyütüyor. Arex, firması yöneticileri Türkiye ofisinin bölgedeki müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için büyüttüklerini ve yeni servis yatırımı yapacaklarını bildirdiler.

Dünya çapında Jeneratör, Gaz Türbini ve Enerji ekipmanları satan Arex Holding, Amerika, Kanada ve Hollanda daki şirketleriyle bir çok markayı dünya'nın her ülkesindeki müşterilerine sunuyor.

1 kw dan 1000 MW a kadar, Dizel, Doğalgaz/LPG, Fuel Oil, Crude Oil, Biogaz Jeneratör ve Gaz Türbinlerinin satışını yapan Arex Holding, özellikle Amerika ve Hollanda stoklarında çok sayıda Gaz Türbini ve Büyük kapasiteli Jeneratörleri stok tutuyor. Stoklarında Yeni ürünlerin dışında Rebuild Yapılmış Garantili ürünlerde devamlı olarak bulunan firma Stoklarıyla dünya'nın en büyükleri arasında bulunuyor.

Türkiye de 2009 yılında kurulan ofisiyle, Özellikle Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerine Enerji Projelerinde Mühendislik, Satış, Yedek Parça ve Servis desteği veriyor.

Kendi mühendislik ekibi dışında ortak olduğu ve Distribütörlük anlaşması verdiği firmalarla beraber, bütün Ortadoğu bölgesinde, Türk Cumhuriyetleri ve Afganistan dahil bölgedeki firmalara Servis Desteği Sağlıyor.

Türkiye de tuttuğu stoklar yanında, Amerika ve Hollanda daki Depolarından yaptığı hızlı sevkiyatlarla Bölgenin en kuvvetli firması konumunda bulunuyor.

Firma Türkiye de Servis ve depolama konusunda büyük bir yatırım yapmaya başladığını, bu konuda yer seçimi konusunda son aşamaya gelindiğini, aynı anda teknik personelin Amerika ve Hollanda da yoğun eğitim programına alındığını belirtiyor. Kurulacak servis işletmesinde Gaz Türbinleri, Büyük kapasiteli Doğalgaz ve Fuel Jeneratörlerinin Komple Revizyonları Orjinal Parçalar kullanılarak ve sertifikalandırılarak yapılacak, aynı zamanda servis mühendislerinin eğitim almaları için okul görevi görecektir.

Türkiye deki yapılanmalarını hızla tamamlayarak, şu anda bölgedeki firmalara AREX INTERNATIONAL BV, Hollanda üzerinden verdikleri hizmetleri tamamen Türkiye üzerinden vereceklerini belirtti.

Firma Bilgileri:

AREX INTERNATIONAL BV

www.arexinternational.com

İrtibat: info@arexinternational.com

 

 

 

 


 

Etiketler: Arex Arex International BV Arex Holding Inc Enerji Ekipmanları Yatırım Gaz Türbinleri HFO jeneratör Servis Satış Rebuild

 

İçeriğimizle ilgili yorumlarınızı gönderebilirsiniz, üye girişi yaparak göndermezseniz yorumunuz misafir olarak gözükecektir. Gönderdiğiniz yorumlar, kanunlara ve ahlaka aykırı olmamalı, hakaret ve reklam içermemelidir.Yorumlarınız uygun bulunmazsa yayınlanmayacaktır, yorumlarınızın yayınlanmaması veya bazı bölümlerinin çıkarılarak yayınlanmasından dolayı bir hak iddia edemeyeceğinizi peşinen kabul ediyorsunuz, kabul etmiyorsanız lütfen yollamayın.   Yayın kurallarımız

 

Yorumunuzu Yazın
Email Adresiniz
Döviz