0 yorum | Okunma 7365
  • Print

Zorlu Enerji İsrail’de Azınlığa Düştü

 

 

 

Zorlu Enerji İsrail’de Azınlığa Düştü. Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre Zorlu Enerji’nin yüzde 51 ortağı olduğu Ashdod Energy, Ramat Negev Energy ve yüzde 26.24 ortağı olduğu Solad Energy şirketlerinde, diğer ortak olan Edeltech Ltd ile yapılan hisse devirleri sonucu her üç şirkette de Zorlu Enerji’nin hisse oranı yüzde 42.15 oldu.

Ashdod Energy ve Ramat Negev Energy şirketlerinin devir bedeli her bir şirket için 434 bin dolar olmak üzere toplamda 868 bin dolar, Solad Energy için ise 868 bin dolar olarak belirlendi.

Hisse devirlerinin gerçekleştirilmesinin ardından Ashdod Energy ve Ramat Negev Energy’nin tüm hisseleri, Zorlu Enerji’nin hisselerinin yüzde 42.15'ine sahip olduğu Ezotech Electric’e ne devredildi.

 


 

Etiketler: Zorlu Enerji Şirket haberleri

 

İçeriğimizle ilgili yorumlarınızı gönderebilirsiniz, üye girişi yaparak göndermezseniz yorumunuz misafir olarak gözükecektir. Gönderdiğiniz yorumlar, kanunlara ve ahlaka aykırı olmamalı, hakaret ve reklam içermemelidir.Yorumlarınız uygun bulunmazsa yayınlanmayacaktır, yorumlarınızın yayınlanmaması veya bazı bölümlerinin çıkarılarak yayınlanmasından dolayı bir hak iddia edemeyeceğinizi peşinen kabul ediyorsunuz, kabul etmiyorsanız lütfen yollamayın.   Yayın kurallarımız

 

Yorumunuzu Yazın
Email Adresiniz
Döviz