Site kullanım bilgileri

 

Sitemiz Enerji, Enerji Üretim, Elektrik ve Güç Sistemleri konularındaki bilgilerin paylaşımı, sektörel habelerin, yeniliklerin, incelemelerin yayınlanmasına katkı sağlamak amacıyla, bu konulara ilgi duyan herkeze açıktır. Sitemizdeki içerikleri, istisnalar hariç, sitemizi referans vermek şartıyla kısmi veya tamamen kullanmakta serbestsiniz. Makaleler için, yazarından ayrıca izin almak zorundasınız, izinsiz kullanmanız telif haklarına karşı suç işlemeniz anlamına gelecektir.

Sitemize üyelik ücretsizdir

Sitemize üye olarak makale, haber, duyuru gönderebilir, forum ve bloglara yazabilirsiniz.

Sitemize içerik, haber, makale,resim, döküman,yorum göndermeniz, site kullanım koşullarını koşulsuz olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu koşullarımızı kabul etmiyorsanız lütfen yollamayın.

 

 

 

Site Kullanım Şartlarımız

 

Sitemize yollayacağınız her türlü içerik, makale, haber, resim, fotoğrafi çizim, döküman ve yorumun kullanımı sınırsız ve zaman kısıtlaması olmaksızın sitemize ait olacaktır. Yollayan bu koşulları sonradan geri dönemeyecek şekilde peşinen kabul etmiştir.

 

Sitemize yollayacağınız içerik, networkümüzde bulunan diğer sitelerimiz de de her hangi bir izin alınmaksızın yayınlanabilir. Network sitelerimizin listesini burada bulabilirsiniz.