Gizlilik Politikası

 

Site üyelerinin bilgilerinin alınması

Sitemize üye olmakla, üyelik formumuzda istediğimiz bilgilerinizi vermeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bunu kabul etmiyorsanız lütfen üye olmayın. Size üyelik bilgileriniz sitelerimizin içeriğinin geliştirilmesi, müşteri profilimizin çıkarılması, ziyaretçi ilgisinin analizi için kullanılmakta olup, kesinlikle üçüncü şahıslara yetkiniz alınmadan verilmeyecektir.

 

 

 

 

Resmi kuruluşlarla bilgi paylaşımı

Resmi kanallardan talep edilmesi halinde, kişisel bilgileriniz Devlet Kurumlarıyla paylaşılacaktır. Resmi kurumların talepleri hakkında kullanıcıya her hangi bir açıklama veya bilgilendirme yapılmayacaktır. Aynı şekilde sitemizde kanunlarımıza uygun olmayan içerik, yorum, resim, belge kullanırsanız bu bilgiler ve kişisel bilgileriniz resmi makamlara iletilecektir.

 

 

 

 

Yetkisiz girişler, girişimler

Sitemizde belirli alanlar üyelerimize ve yöneticilerimize aittir, bu alanlara yetkisi olmayan kişilerin girmesi yasaktır. Her hangi bir şekilde yetkisiz giriş tespit etmemiz durumunda, elimizdeki bilgilerle hukuki kovuşturma talep edeceğimizi bildiririz. Herhangi bir şekilde istemeden bu tür bir alana ulaşırsanız derhal sitemizi terk ederek bu durumu bildirirseniz hakkınızda bir hukuki takip başlamamasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Gizlilik politikamız hakkındaki eleştirilerinizi, eklemek/Değiştirmek istediklerinizi lütfen bize bildirin.